Parťák, na kterého je spolehnutí

Nové Eurocargo osloví zákazníky svou spolehlivostí a robustností: dvě vlastnosti vycházející z podvozku, který je odvozen z těžkých nákladních automobilů a navržen pro dlouhou životnost a odolnost při vyšším zatížení (např. nevyvážený náklad nebo rychlá změna směru).
spolehlivost Eurocargo

Žádná práce mu není cizí díky různým odpružením

Pro přizpůsobení rozmanitým pracovním úkolům nabízí nové Eurocargo řadu různých typů odpružení: parabolické, semieliptické pružinyvzduchové odpružení. Vzduchové odpružení je řízeno systémem ECAS (elektronicky řízené vzduchové odpružení), který zajišťuje konstantní polohu vozidla nezávisle na úrovni zatížení. Lze ho montovat na zadní nápravu nebo na obě nápravy.

Nápravy a brzdy zaručují výdrž

Přední a zadní náprava a brzdová soustava zaručují dlouhodobou životnost a spolehlivost. Brzdová soustava je hydraulicko-pneumatická u vozidel v rozsahu 6 až 10 t a plně pneumatická u vozidel v rozsahu 11 až 19 t. Všechny verze 4×2 jsou standardně vybaveny kotoučovými brzdami.
417315

HI-SCR zvedá účinnost bzdění motorem

S technologií HI-SCR byla zavedena elektricky řízená výfuková klapka, která pracuje tak, aby spaliny rychle dosáhly správné teploty. Tento prvek rovněž umožňuje zvýšit účinnost brzdění motorem (takto se zlepší celkový brzdný výkon vozidla).
20758024100_192ea9d38e_b