Pohodlná mobilní kancelář

Nové Eurocargo povyšuje pohodlí a ergonomiku na novou úroveň. Ovládací prvky na volantu umožňují řidiči zcela bezpečně používat rádio a telefon. Vozidlo je také vybaveno novými, ergonomičtějšími ovládacími prvky k ovládání klimatizace, světel a automatické/automatizované převodovky. Všechno má své místo a je na dosah: Nyní má více úložných prostor na věci a dokumenty, speciální odkládací přihrádky na karty a závěsnou tyč na zadní stěně kabiny. Konzola na straně řidiče má dva praktické držáky lahví, 12V zásuvku a volitelnou přípojku stlačeného vzduchu.
komfort eurocargo

Skutečný komfort a vše při ruce

Nová mobilní kancelář s posuvným stolkem a úložným prostorem o objemu 20 litrů (k dispozici s jedním sedadlem spolujezdce) může pojmout notebook nebo tablet. Je také vybavena lampičkou na čtení, bočními úložními kapsami a dvěma USB konektory pro nabíjení elektronických přístrojů.
Nový design ovlivňuje také interiér. Na přání je k dispozici sedadlo řidiče „high-comfort“ se vzduchovým odpružením, s plně nastavitelným opěradlemvýškově nastavitelným bezpečnostním pásemvyhříváním a ventilací. Opěrka rukou je k dispozici jako volitelný doplněk pro všechna sedadla se vzduchovým odpružením.
Pro plnění úkolů ve městě garantuje nové Eurocargo snadný průchod kabinou: díky ploché přístrojové desce a kompaktním rozměrům motorového tunelu může řidič opustit vozidlo jak z levé, tak i z pravé strany.